HELISTA

+372 58866500

 

VÕI KÜSI PAKKUMIST

 

elektriwaggi@gmail.com

 

 

ETTEVÕTTEST

facebook_2.png

      Elektriwäggi OÜ on ettevõtte Sulle, kes sa tahad ehitada, renoveerida ja vajad elektrimaterjale, kuid Sa ei taha raisata oma aega erinevate toodete otsimisega või puuduvad Sul vastavad teadmised. Elektriwäggi tuleb Sulle siin appi. Tegutseme erinevate elektrimaterjalide jae- ja projektimüügiga meie vabariigis ja ka lähinaabrite juures. Pakume väga erinevaid tooteid, lahendusi nendest ja transporti objektile.

Valmistan ka erinevaid kodusisustus elemente - vanadest hobuse rangidest peegleid, vanadest vankriratastest valgusteid jne. Näiteid näeb minu tegemiste all.

Teeme koostööd usaldusväärsete partneritega nagu Schneider Elektric, ABB, Ensto, Lapp Miltronic, Obo jne. Tarnijaid on  Euroopast ja ka Eestist. Iga päring saab vastuse ja iga mure lahenduse, sealjuures toome kauba koju kätte.

PAKUME KA ELEKTRIKU TEENUSEID

 

            

Schneider Electric Renova pistikupesad ja lülitid:

Sama kaunis kui vanasti. Vanadel headel aegadel ei olnud kõik parem kui nüüd. Paljud asjad olid aga tihti kaunimad. Seega, kui plaanid vanemat maja renoveerida, kaasajastada või elektripaigaldisi lisada, ära unusta kasutada  Renova lüliteid ja pistikupesi, milles kaasaegne tehnoloogia on kombineeritud klassikalise ja tõeliselt stiilse disainiga!

WP_20151207_18_44_17_Pro.jpg
EHITUS JA INSTALLATSIOON
TÖÖSTUS 
IMG_20191015_165038.jpg
VALGUSTUS

Schneider Electric : RENOVA sarja lülitid ja pistikud, MERTEN  sarja lülitid ja pistikud, SEDNA sarja lülitid ja pistikud

Abb

Busch-Jaeger

Draka ja Telefonika paigalduskaablid

Legrand

Ensto

Obo

 

Schneider Electric

Lapp Group Miltronic

Siemens

Abb

Draka

Ensto

Lovato Electric

Gewiss

Rittal

Roxtec

Fibox

Prysmian merekaablid

Helkama

 

Philips

Robus

Lena Lighting

Ensto

Glamox

Gewiss

Oms

Northcliffe

Thorn

Alppilux

KAUBAMÄRGID: